Вітаємо з перемогою танцювальний гурт ліцею "Гармонія" та його професійного керівника - хореографа Ростислава Лукомського!!! 07. 03.21 на Міжнародному конкурсі - фестивалі мистецтв "Підкори сцену" НАШІ вибороли ІІ місце. У виконанні "Гармонії" учасники фестивалю побачили два танцювальні номери. Сучасна хореографія "My heart" у парному виконанні та "Freedom" у виконанні дівчат! Браво! "Гармонія" заслужено нагороджена Дипломом, Подякою керівникові гуртка, сертфікатами на майстер - класи, пам'ятною статуеткою! Молодці 👏 Переглядай відео з конкурсними роботами "Гармонії" та ділися своїми враженнями! ❤️
Авторка допису: Ірина Одінцова, ІФ - 10
![](https://static.wixstatic.com/media/c69246_907d9229f3af4f3caf99779a2429458a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c69246_907d9229f3af4f3caf99779a2429458a~mv2.jpg)