![](https://static.wixstatic.com/media/ea5292_6393703445f14015a3f0575678b23b4c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_146,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/ea5292_6393703445f14015a3f0575678b23b4c~mv2.jpg)
🌟🌟🌟19 жовтня відбувся традиційний конкурс "Ліцей наш має талант 2023" (онлайн-формат). За підсумками конкурсу було відібрано номери-переможці, що будуть представлені на святі "Посвята в ліцеїсти 2023". Отже, вітаємо з перемогою у відбірковому турі наших співочих зірочок - Шумакову Варвару (ПП11), Баранову Катерину (СГП10), Ляшенко Іванну (МП10). Серед танцювальних номерів переможцями є Добровольська Діана (ХП10), чуттєвий вальс (СГП11), запальний танець (ІФ10). Окремо треба відзначити 3 номери - флешмоб від ХЕП11 рекомендовано до виступу на загальноліцейскому спортивному святі; номер від ПП10 рекомендовано до виступу на новорічному святі. Музично-інструментальний дует братів Ніколайчуків (ФЕП10) рекомендовано до виступу на новорічному святі. Дякуємо усім конкурсантам та очікуємо на виступи наших зірочок!!🌟🌟🌟