Ох і спортивно - спекотним був тиждень з 30.11 - 7.12 🔥 Змагання з баскетболу на першість ліцею не залишили байдужими нікого. Шквал емоцій, сканування вболівальників супроводжували м'яч 🏀 від кільця до кільця. А команди - сильні із сильних. Тож матчі були динамічними і жорсткими. Реакція, швидкість та гнучкість вивела наші команди на такі місця :
І місце - "Прометей", ХЕФ - 10, 11.
ІІ місце - ФМ - 11,
ІІІ місце - "Navi", БХ - 10,11.
IV місце - ІПФ - 11.
V місце - ФМ - 10.
ВІтання всім командам!👏 Подальших перемог та власних рекордів!
![](https://static.wixstatic.com/media/ea5292_8c3bf402969245ae8d3a3651c86497a1~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/ea5292_8c3bf402969245ae8d3a3651c86497a1~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/ea5292_62dbd9b91a97493081663a91a42ff947~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/ea5292_62dbd9b91a97493081663a91a42ff947~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/ea5292_848cee4de1364be79a1711bd24fe8271~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/ea5292_848cee4de1364be79a1711bd24fe8271~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/ea5292_fb9e1bb9ccd4490fa5781ad8f3138d51~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/ea5292_fb9e1bb9ccd4490fa5781ad8f3138d51~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/ea5292_1f52546b719a4d60b055c6a163004441~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/ea5292_1f52546b719a4d60b055c6a163004441~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/ea5292_839acaa88a1447e896e834a08d54b5e9~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/ea5292_839acaa88a1447e896e834a08d54b5e9~mv2.jpg)